V přímém marketingu nabízíme e-mailové i poštovní kampaně. Díky této kombinaci dokážeme efektivně propojit online a offline prostředí a umožnit Vám lepší a efektivnější komunikaci se zákazníky.

E-mailové kampaně

S e-mailovou komunikací máme dlouholeté zkušenosti. Realizovali jsme jak masivní kampaně čítající statisíce příjemců, tak individuálně generované zprávy na základě aktivit konkrétního člověka.

E-maily dokážeme zajistit komplexně:

  • Zajistíme sběr kontaktů na webu, včetně souhlasu se zasíláním obchodních sdělení.
  • Připravíme kampaň včetně obsahu a měření
  • Zajistíme rozeslání a vyhodnocení kampaně

Dokážeme implementovat různé systémy, triggery, propojení, analytiku…

B2B direct mailing

Realizujeme poštovní kampaně na klíč – od návrhu po doručení. Direct mailing je vhodný pro rozesílání dopisů, vzorků produktů, dárků, …

Specializujeme se na rozesílky do cca 1000 ks adresovaných podnikatelským subjektům v ČR (B2B direct mailing). V tomto objemu dokážeme splnit i náročné požadavky na cílení, personalizaci a tracking (např. individuální kódy). Díky tomu dosahujeme vyšší účinnosti kampaní.

B2B direct mailing se výborně hodí když chcete oslovit nové firemní klienty, ale nemáte vlastní kontakty a jejich souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Zásilky dokážeme přizpůsobit podle skupin i jednotlivým příjemcům. Přizpůsobení může zahrnovat rozdílný obsah pro různé skupiny příjemců, individuální oslovení, kódy (slevové kódy, QR kódy) apod. 

Realizaci umíme zajistit včetně návrhu a výroby krabiček na míru, samolepek apod.

  • Zajistíme kontakty na právnické osoby v ČR, které můžete legálně obeslat. Využíváme kompletní a aktualizovanou databázi všech podnikatelských subjektů v ČR. 
  • Pomůžeme Vám vybrat vhodné příjemce. Databázi je možné třídit podle mnoha kritérií od oboru podnikání, lokality, přes finanční údaje, až například po stáří vozového parku.
  • Připravíme kampaň včetně textů a grafiky. Texty můžeme připravit v několika evropských jazycích.
  • Zajistíme výrobu a realizaci – tisk, kompletaci, balení a rozesílku.
  • Pomůžeme Vám vyhodnotit úspěšnost kampaně.