Převod e-shopu na nový systém

S rozvojem podnikání přerostly nároky na e-shop možnosti původní platformy. E-shop jsme proto převedli na nový systém. To zahrnovalo kompletní konfiguraci včetně platební brány, převod dat produktů a sestavení designu, aby odpovídal firemní identitě klienta.

https://eshop.zamecnictvi-pluhar.cz

Spolupráce na spuštění nového e-shopu byla s firmou Desineo opravdu profesionální, rychlá a komunikačně velmi příjemná. Doporučuji!
Josef Pluhař
jednatel

B2B direct mailing – balíčky místo e-mailů

Globálně působící společnost si přála v České republice oslovit nové klienty z řad firem. Původně plánovanou e-mailovou kampaň jsme zamítli, protože v ČR zákon zakazuje rozesílání nevyžádaných obchodních sdělení (tzv. cold emailing).

Proto jsme kampaň realizovali klasickou poštou. Vyrobili jsme krásné baličky s dopisem a vzorovým balením jejich produktu a zajistili doručení několika stovkám firem po celé ČR.

Webové stránky pro místní firmu

Pro menší lokální firmu jsme vytvořili nové webové stránky. Cílem projektu bylo s minimálními náklady vyměnit starý web za nový, který by plnil aktuální požadavky:

  • moderní design
  • optimalizace pro mobilní zařízení i vyhledávače
  • přehledné a jednoduše použitelné pro návštěvníky
  • snadno editovatelné a s možností dlouhodobého rozvoje

Web jsme postavili na WordPressu a díky prověřeným komponentám a standardizovanému řešení se podařilo ho dokončit rychle a za výhodných cenových podmínek.

Výměna platformy velkého webu

Pro mezinárodně působící společnost v oboru chemického průmyslu jsme zajistili kompletní výměnu platformy webu. Původní systém nevyhovoval technicky a správa obsahu v něm byla náročná. Nový systém umožňuje snadno spravovat veškerý obsah webu.

Součástí zadání bylo, aby design webu byl v maximální možné míře zachován. To se podařilo, a navíc se výrazně zlepšila podpora mobilních zařízení.

Dlouhodobá podpora webů mezinárodní společnosti

Pro velkou mezinárodně působící společnost spravujeme rozsáhlou síť webových stránek. Staráme se kompletně o provoz, monitoring a průběžný technický rozvoj. Během několika let provozu jsme řešili i kompletní upgrade platformy, útoky na web, nebo úpravy skriptů a cookies pro splnění GDPR a novely Zákona o elektronických komunikacích.

Kompletní webové stránky na klíč pro apartmány

Pro apartmány na pronájem jsme vytvořili kompletní webové stránky na klíč.

  • navrhli jsme koncept
  • vytvořili kompletní obsah v češtině a němčině
  • zajistili fotografa, který na místo dojel a dodal sadu nádherných fotografií
  • nasadili web na WordPress, včetně rezervačního systému